İnsan Kaynakları

Psikomer Psikolojik Danışmanlık Merkezi; kurumsal değerleri odağına almış nitelikli insan kaynağı ve 23 yıllık tecrübesi ile sektördeki öncü kurumlardan biridir. Psikomer; takımın gücüne inanan, adil ve saygılı davranan, topluma ve çevreye değer katan, normları ve kendini sürekli geliştiren insan kaynağı ile attığı her adımda başarıyı yakalamıştır.

İnsan kaynağımızın, belirlenmiş olan standartların ötesine geçmeyi hayal eden, süreçlerini geliştirmek adına sürekli sorgulayan, inovatif süreç ve yaklaşımlar geliştirebilen,  yaratıcı düşünen, sürekli kendini geliştiren araştıran, merak eden, etik davranan, tarafsız ve adil olan, bilgiyi paylaşan yeteneklerden oluşmasını hedefler.

Psikomer Psikolojik Danışmanlık Merkezi; olarak en önemli hedeflerimizden birisi; kendi alanında uzmanlaşmış, profesyonel çalışma anlayışına sahip, dinamik, gelişim potansiyeli ve motivasyonu yüksek, ekip çalışmasına önem veren bireylerin organizasyon bünyesine kazandırılmasıdır. Bu doğrultuda Psikomer İnsan Kaynakları  ekibi yıl boyunca yetenekleri keşfetmek adına çalışmalarını sürdürür.

Özgeçmişlerinizi info@psikomer.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?