Psikomer Hakkında

Psikomer Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi, bireylere, ve kurumlara psikoloji disiplini çerçevesinde hizmet veren, araştırmalar yapan ve eğitim programları oluşturan bir danışmanlık merkezidir.

Bireye saygıyı ve “her şeye rağmen sevgi” ilkesini kendisine amaç edinmiş merkezimiz; profesyonel ekip çalışmalarının başarıyı katladığı bilinciyle; branşlarında uzman kadrosuyla 23 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir.

Psikomer Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi, tecrübeli ve dinamik kadrosuyla, sektör içerisinde gerek psikolojik danışmanlık ve gerekse eğitim hizmetleriyle; danışanlarına ve ortak çalışmalara imza attığı kurumlara kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Amacımız; sağlıklı bireyler sağlıklı toplumların yapı taşlarıdır. Bu bilinçle yola çıkarak her yönüyle daha sağlıklı, daha dinamik ve daha duyarlı toplumların oluşmasında katkıda bulunmaktır. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için bize bakan yönüyle toprağa küçücük bir tohum atmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşamaktır. Daha bilinçli ve duyarlı toplum için, ebeveyn ve öğretmen eğitimine katkıda bulunmaktır. Ebeveyn ve öğretmenlerin yaşamış olduğunu problemlere, çözüm yollarını oluşturmaktır. Yıllara yayılan tecrübemizi mesleğe yeni başlayacak olan meslektaşlarımızla paylaşmaktır.

Çalışmalarımız

Psikomer, çözüm ürettiği sorunları, insan olmanın çözümlenebilir sorunları olarak nitelendirir. İnsan davranışlarının analizi konusundaki yıllanmış uzmanlığının ve çağdaş iş dünyasında insan kaynağına verilen önemin doğal sonucu olarak; bireyler, çiftler ve ailelerin yanı sıra kurumların sorunları da, yıllardır Psikomer’in faaliyet alanının içerisindedir.

Psikomer Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi, bu güne kadar birçok seminerler ve eğitime imza atmıştır. Psikolojik Danışmanlık Birimimiz çocuklara, gençlere, yetişkinlere ve ailelere farklı alanlarda hizmet vermektedir. Hizmet alanlarımız; çocuk-ergen danışmanlığı, bireysel danışmanlık, çift ve evlilik danışmanlığı, aile danışmanlığı, dil ve konuşma terapisi, özel eğitim, koçluk ve test hizmetleridir.

Bunların dışında kurumsal danışmanlık birimimiz kurumsal ve kurumsal olma vizyonundaki şirketlerin stratejilerini hayata geçirmelerine katkıda bulunmaktadır. Bu büyük ve profesyonel çalışmalar, ancak bu işe gönül vermiş, branşında uzman, tecrübeli, genç ve dinamik bir kadroyla mümkündür. Yaptığı işin ehemmiyetinin farkında olan ve çalışmalarına bu ciddiyet ve heyecanla sarılan Psikomer ekibi şimdiye kadar yüzlerce başarılı çalışmaya ve sosyal projelere imza atmıştır.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?